Szeretné, ha gyermeke megismerkedne vidám, játékos módon ismerkedne meg a természettel? Jöjjön Gyűrűfűre, az ország első ökofalujába!

Szállásunk a Dél-Zselic lankái közt, természetvédelmi területen fekszik. A gyönyörű táj, a természetközeliség, a kikapcsolódás garantált.

Erdei iskolánkban összesen 30 személyt tudunk elszállásolni hagyományos vályogházban – amelyhez azonban napkollektorral is felszerelt –, valamint jurtáinkban. Természetesen igény szerint étkeztetést is vállalunk. Szállásunkat természetbarát és energiatakarékos.

Nálunk a gyermekekkel számára profi, tapasztalt foglalkozásvezetők foglalkoznak. A nálunk töltött idő alatt gyermeke megismerkedhet az ökológiával, az olyan tradicionális sportokkal, mint az íjászat és a lovaglás, a természetismerettel, ezeken kívül pedig nagy hangsúlyt fektetünk a hagyományőrzésre és a közösségfejlesztésre is.

Látogasson el erdei iskolánkba, foglaljon szállást most!